covercity  

DVD covers by Covercity

covercity
 
Kolekcjonerstwo zawsze wymagało odpowiedniej oprawy. Niezależnie od tego czy kolekcjonujemy monety, znaczki, okładki DVD czy kapsle od piwa, zbiór trzeba odpowiednio wyeksponować i oprawić.

Z czego to wynika?
Z podstawowej miłości kolekcjonera : miłości do posiadanych zbiorów, a ta często każe przeglądać je, wciąż na nowo katalogować, sprawdzać i udoskonalać. Kolekcjoner z prawdziwego zdarzenia potrzebuje stałego kontaktu z przedmiotami swojej kolekcji.
Podobnie ma się rzecz z filmami, grami, programami komputerowymi – produktami nowoczesnych technologii, które zyskują coraz więcej wielbicieli. Rynek kolekcjonerski jest na tyle wymagający, że rzadko zadowala się standardowymi rozwiązaniami dostarczanymi przez dystrybutorów. Prawdziwi pasjonaci chcą być niepowtarzalni toteż często sięgają po niekonwekcjonalne rozwiązania. Takim rozwiązaniem w przypadku gier i filmów będzie zróżnicowanie ich okładek. Zróżnicowanie bądź odpowiednie zgranie posiadanych zbiorów. W tym kontekście coraz popularniejsze stają się portale internetowe (jedno z najlepszych, najłatwiej dostępnych źródeł okładek) ułatwiające wymianę i gromadzenie przedmiotów kolekcjonerskich.
związane serwisy internetowe:
pliki anglojęzyczne:
www.covercity.net
oraz z plikami PL:
www.covervil.pl

CZY WARTO płacić za jakość?
CZY WARTO drukować okładki?